,

Zespół

Poznaj zespół Naszych Prawników:

Adwokat TOMASZ WASZKIEWICZ:

TOMASZ WASZKIEWICZ logo kancelarii

Jest adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej w Białymstoku. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie w Białymstoku, a w 2012 r. aplikację adwokacką.

W latach 2007 - 2009 odbył stypendia na Wydziałach Prawa Uniwersytetu Abertay Dundee (Wielka Brytania) oraz Uniwersytetu w Mariborze (Słowenia). Zdobył tytuł Bachelor of Arts- LLB w dziedzinie europejskiego prawa finansowego.

Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu procesów cywilnych, karnych oraz negocjacji. Specjalizuje się w zagadnieniach prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem problemów dochodzenia roszczeń od ubezpieczycieli,  wierzytelności, prawa medycznego oraz spadkowego.

Jego zainteresowania zawodowe rozciągają się na prawo karne w tym prawo karne gospodarcze, skarbowe oraz pomoc pokrzywdzonym i dochodzenie roszczeń odszkodowawczych w procesie karnym. Specjalizuje się w sprawach karnych i cywilnych dotyczących zdarzeń drogowych, w tym wypadków, które miały miejsce poza terytorium Polski.

Ma również doświadczenie w zakresie postępowania administracyjnego, w szczególności przed organami podatkowymi. Prowadzi również bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstw i fundacji.

Biegle włada językiem angielskim.

 

Dyplom _abertay Dyplom egzamin adwokackiDyplom kontrakty handlowe