,

O Kancelarii Adwokackiej

Dowiedz się więcej o Naszej Kancelarii Adwokackiej w Białymstoku:

W ramach Naszej Kancelarii zapewniamy szeroko rozumianą pomoc prawną, polegającą w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism procesowych, opinii prawnych, umów jak też innych dokumentów prawnych, prowadzeniu negocjacji, a także na występowaniu przed sądami powszechnymi i administracyjnymi wszystkich instancji, organami ścigania oraz urzędami.

Usługi Kancelarii skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak też przedsiębiorców, organów państwowych i samorządowych, a także do organizacji społecznych, stowarzyszeń, fundacji.

Szczegółowy opis zasad, którymi kierujemy się przy obsłudze Naszych Klientów, znajdziecie Państwo w zakładce Standardy Pracy.

Zakres działalności obejmuje pomoc prawną w ramach prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Szczegółowy opis zakresu Naszej działalności znajdziecie Państwo w zakładce Specjalizacje.

Zapraszam również do zakładki Aktualności, gdzie można znaleźć aktualne informacje o zmianach w polskim prawie, publikacje wyroków sądowych oraz aktualności w pracach Kancelarii.

Prowadzimy również Blog Kancelarii. Zamieszczamy w nim analizy najczęstszych problemów prawnych, z którymi spotykają się Nasi Klienci.

Lokalizacja:

Kancelaria mieści się w Białymstoku, na parterze budynku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (skrzyżowanie z ul. Legionową), lokal nr 13 A.

Budynek zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta, z licznymi miejscami parkingowymi, bliskością urzędów - w szczególności Sądu Okręgowego w Białymstoku.

Godziny otwarcia:

Kancelaria otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym istnieje możliwość umówienia wizyty także w sobotę, lub w innych dogodnych dla Państwa terminach.

Kontakt:

tel.: + 48 690 433 085

e-mail: kancelaria@kancelariawaszkiewicz.pl

Szczegółowe informacje kontaktowe oraz o tym jak Nas znaleźć znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z Naszych usług.

 

Podpis 400 

Copyright @Kancelaria Adwokacka Tomasz Waszkiewicz

ZASTRZEŻENIA PRAWNE

Materiały przedstawione na stronach niniejszego serwisu internetowego służą wyłącznie celom informacyjnym.

Żadna z informacji znajdujących się na tych stronach internetowych nie stanowi porady prawnej. Osoby odwiedzające tę stronę nie powinny opierać się wyłącznie na zamieszczonych tu informacjach, albowiem każdy stan faktyczny ma charakter indywidualny i może wymagać konsultacji z prawnikiem.

PRAWA AUTORSKIE

Materiały zamieszczone na niniejszych stronach internetowych nie mogą być w jakikolwiek sposób kopiowane lub rozpowszechniane bez uprzedniej zgody właścicieli.